Poklekni a úsmívej se ...

28. června 2013 v 22:54 | Kejtý
Umíte definovat lásku? Víte co ten abstraktní pojem vlastně vyjadřuje?
Proč někteří oddělují lásku od sexu. Proč rozpojují něco co k sobě zkrátka patří? Nebo je sex jen činnost jako každá jiná? Tuhle spojku mezi dvěma pojmy jsem zatím úplně nepochopila.
Jen odvážní mohou toužit po opravdové lásce se všemi nástrahami, o kterých třeba ani netuší. Vrhnout se po hlavě do něčeho v čem cítíte vaši budoucnost. Něco co vás naplňuje a pohání vpřed. A nádržku s energií naplňují dva lidé. Je to pumpa, kdy v zlých dobách jednoho naplňuje energii druhý za sebe i za něj. To je něco silnějšího než Natural 95. Ani vás nemůže obsloužit jiný, když si nevíte rady, existujete jen jeden pro druhého.
Nabízíme sex pochybným chlápkům a cizím ženám. Chceme se dostat do vírů vášní a rozkoše. Cítít jiskření našich těl. Ale cítíme toto opravdu i bez lásky? Můžeme si uvědomovat pouze sami sebe, ale na něco víc je potřeba oné nádržky.


Necháváme se zraňovat navzájem.
Ale netušíme, že opravdová rána do srdce je, když nám odejde milovaný protějšek. Navždy. Ve chvíli, kdy už se mu nedoručí sms zpráva a nepomůže ani prosení na kolenou. Ve chvíli, kdy mu vybíráme písmo na hrob a přemýšlíme jaká smuteční květina mu bude dělat společnost.

Přes to všechno budu bojovat za lásku a neoddělovat od ní sex. Nebudu si ubližovat sama několikrát za život. Protože jsem dostatečně silná na to pohřbívat jednou svou životní lásku. Ale pokud bude opravdová, tak tu jen tak něco nepohřbí...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama