Co gatě to prezident.

18. prosince 2012 v 19:58 | Kejtý
Uplynul jeden rok od úmrtí prvního prezidenta České republiky. Zapalme svíčku, nadávejme na něj, ale zkrátka asi většina z nás si nějakým způsobem vzpomeneme.
A tak jsem si dnes udělala šílené "Havlovské" kalhoty. Délku takovou jakou sám pan prezident před pár lety dostal na módní mola. Ale mě se tato délka, kdy tzv. "čekáte velkou vodu" nelíbí. I přes to jsem dnes udělala vyjímku. Ohrnula jsem si džíny. A aby to nebyla slabota, tak jsem si ohrnula i pracovní kalhoty v nemocnici. Věřte mi. Vypadala jsem jako idiot a byla jsem snad jako jediná z našeho městečka, kdo vykasal kalhoty.Ohlížela jsem se na ulici po lidech zda nenatrefím na podobného šílence. Narazila jsem pouze na jednu postarší paní, která měla tesilové kalhoty v té správné délce. Jen si myslím, že to nesouviselo s Havlem, ale s jejím smyslem pro módu.
A tak jsem na nenarazila na nikoho "vhodného" v našem romském městečku. Bylo mi to trochu líto, že jsem v tom sama.

A tak třeba opět za rok ohrnu kalhoty do té nenáviděné délky.
 


Komentáře

1 pixie pixie | Web | 18. prosince 2012 v 20:31 | Reagovat

Heleď ke mně se ani nějak nedostalo to, že bych si ty kalhoty měla ohrnout. Ale tak já stejně dneska byla jen na otočku v obchodě, takže to je stejně jedno.

2 Lauralex Lauralex | Web | 20. prosince 2012 v 19:23 | Reagovat

Já viděla ráno v 6 v tramvaji jednu pani s krátkejma kalhotama, ale nevim, jestli to bylo kvůli panu Havlovi nebo jen tak, že si zrovna dneska oblíkla tohle. A v 6 ráno, kdy jsem byla ráda, že jsem koukala, se mi o tom fakt nechtělo přemejšlet.
Nicméně mě pan Havel neovlivnil, nebo jak bych to řekla, nijak tak zvlášť, abych si kalhoty ohrnula. Ale věděla jsem o tom, podle mě většina ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama