Ukažme svaly, ale né ty fyzické.

18. října 2012 v 20:44 | Kejtý
Život je opravdu jen pro silné jedince. Nikoliv fyzicky silné, ale psychicky. Neustálý boj a hon za něčím co vidíme jen matně. A proto s velkým úsilím vkládám následující fotografii.
Hraje si na silnou osobu a přes to je křehkou dívkou, která se poměrně snadno rozpláče. Nejraději by nosila ostnatý obojek okolo krku a na hlavě číro. Jen aby vzbudila respekt a ukázala své krédo "jste mi všichni u zadku."

Můžeme se smát s kamarády nebo na náhodné cestující vlaku se usmívat. Ale každý z nich nevidí, že pláčeme a truchlíme. Kde? Uvnitř sebe. Tam kde se skrýváme před celým světem. Brečíme večer do polštářů, vykouříme krabičky cigaret, ústy prolijeme litry kafe a proložíme to nějakou tou slivovicou. Nikdo nic neví. Nastalo další ráno. Jsme rozmrzelí a chceme se na všechno vybodnout. Kráčíme dál. Kam? Smát se s kamarády a usmívat se na náhodné cestující vlakem. Lež a přetvářka. Přijde mi to dosti podobné k "sex, drogy, rockenroll." Myslím že to není ani daleko od toho všeho co se vlastně opravdu děje.

Truchleme, zapalujme svíčky, modleme se, klaňme se, vzpomínejmě, přejme si, ... Ale nikdy nezapomeňme. Život je krátký na zapomínání. I méně hezké situace by se neměli zapomínat. O to se postará za pár let strýček Alzheimer.

Sbohem, nikdy nezapomeneme.

To v našich srdích je tvá duše skrytá ...
 


Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 19. října 2012 v 13:00 | Reagovat

Popravdě tomu nerozumím, asi je to dobře. Já jsem nedávno přestala mít smutná, ještě občas mám strach ale to přejde, když se nad ním usilovněji zamyslím. A pamatování mě netíží, chci znát informace ale události ze života tolik ne... stejně jsou ve mně vepsány a jsou mojí historií, ale pokud se cítím stále dobře, nepotřebuji vědět proč..

2 Kejtý Kejtý | Web | 20. října 2012 v 18:48 | Reagovat

Ano, je dobře že tomu nerozumíš. Přiznám se, že když po sobě, za nějaký čas, čtu nějaký článek, tak sama musím přemýšlet co jsem tím chtěla říct. Nějak se k tomu dopátrám. Ale nevím jestli bych sama chtěla číst takové články na jiných blozích. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama