Červenec 2012

Věřit znamená žít.

29. července 2012 v 22:59 | Kejtý
Stává se ze mě nový člověk. Dalo by se to sdělit, že se stávám bláznem. Ale nový člověk možná zní lépe. :-) Nechci navazovat na své předchozí články a dělat si z toho "povídky" na pokračování. Ale pár řádků co jsem v minulosti napsala se týkaly mě. A nyní by zde mělo stát jeho pokračování. Cítím to tak, protože zde píšu jen při přívalu svých citů nebo citů jiných, které se mi vryjou hluboko do šedé kůry mozkové.


Kolik tváří máš, tolikrát jsi člověkem?

22. července 2012 v 22:49 | Kejtý
Ať někdo se za citlivku nepokládá, tak jí stejně někde v koutku duše je. I ten největší tvrďák ví o čem je řeč.

Kdo z nás by se občas nechtěl stát mouchou?

Nebyl to omyl, ale zkušenost!

17. července 2012 v 22:17 | Kejtý
Víte o čem si myslím, že je život každého z nás? O našich vlastních chybách, které uděláme z nezkušenosti, nevědomosti i hlouposti. Jsou v nás jako v každém jiném člověku. Nikdo není bezchybný ač se tak třeba tváří.
Naše vlastní chyby, omyly a nedostatky nás popohání vpřed a utváří nás. Udávají nám tempo a směr. Někdo se zapře a vydrží, jiný nikoliv. Ale před štěstím i za štěstím následují chvilky opačné. Jen blázen by mohl být šťastný a spokojený celý svůj život.


Vycházející láska mimo tento svět.

9. července 2012 v 21:38 | Kejtý

Přítomnost lásky v našich srdcích. Ti co dokáží milovat, tak nikdy neodejdou. Budou stále žít ať v našich srdcích nebo někde jinde. Mít rád není to samé co milovat. Někdy je lepší říkat, že máš rád, protože milovat znamená bolest. Ať zakrátko nebo s příchodem času. Milovat se stala pro mě tou nejkrásnější bolestí co jsem poznala. Nejsem srab, a tak je zbytečné si lhát. Hrát si na něco nebo někoho? To radši vystoupím z davu a zařvu: "Miluju Tě!"