Tou lodí výletní až na okraj světa!

18. června 2012 v 21:48 | Kejtý

Cítíte to? Připluli k nám letní prázdniny! Mám ráda maturitu. Proč? Protože mi dává měsíc prázdnin navíc. :)
Prohlašuji své prázdniny za započaté!
PROČ?Vysedávat na lavičce a lízat točenou zmrzlinu za osmnáct káčé. A přemýšlet nad tím, kdyby neexistovala varianta "míchaná." Koupili by si lidé čokoládovou nebo vanilkovou? Proč jsou lidé tak nerozhodní. Po celém městě jsem viděla lidi pouze s míchanou zmrzlinou. Včetně mně.
Zjištění, že u nás ve městě není ledová tříšť, kterou jsem si v dubnu vysnila, že na ní budu chodit. Smůla.
Začít mít ráda lavičky ve městě a všude jinde v přírodě. Kdo vymyslel vlastně lavičky? To musel být génius. I když jsem si snad doteď myslela, že jsou tyto dřevěné lavice pouze pro bezdomovce a nebo důchodce. Ne. Oni jsou víceúčelové. Co by bylo, kdyby nebylo laviček? Jasně, začalo by se více chodit na pikniky. :-)
Vařit si doma ze sojového mléka a připadat si jako blázen. Proč? Jak prohlásil můj rodič: "Kravské mléko to je bio!" Hm. Co na to odpovědět. Debaty na toto téma se stejnými lidmi mě přestali bavit.
Proč se i v počítači netřídí odpad? Čtyři koše s hudbou, fotografiemi, dokumenty a videem. To by byl teprve začátek ekologického života. Třeba by si potom na to lidé zvykli i při reálném likvidování papíru a pet láhví.
Proč se ženy stávají feministkami? Občas je to přehnané. Chtělo by to jen zdravou rovnoprávnost.

Můj mozek si nyní, po dobu pár měsíců, bude užívat myšlenek na které mi zřejmě nikdo neodpoví. Budu si lámat hlavu nad nezodpověditelnými (?) otázkami. Slovo filozofické se mi nechce používat. Co je na mícháné zmrzlině také filozofického, že?
Dostala jsem nápad. Nic neříkající fotografie a nic neříkající otázky do větru, tak to budou pro pár týdnů ty nejlepší články! :-)
 


Komentáře

1 Ell. Ell. | Web | 24. června 2012 v 19:58 | Reagovat

Taky si užívám prázdniny a to skoro stejně jak ty! Teda až na ty otázky :D Raději si vezmu do ruky knížku a čtu si, k tomu točená zmrzlina a lavičky v parku. Kdyby nebyla točená vzala bych si 100% vanilkovou. Ale když je možnost vzít si míchanou, tak proč toho nevyužít :D

2 Lauralex Lauralex | Web | 25. června 2012 v 19:46 | Reagovat

Á já bych si to koupila zvlášť - jednu vanilkovou a jednu čokoládovou, kdyby. Jinak spíš čokoládovou.

Mně se zatim nikdy nevyvedlo, takže v to nevěřim, protože to stejně vim. :)

3 Lucie Lucie | Web | 25. června 2012 v 21:02 | Reagovat

Jeee, krásnej blog! Krásný prázdniny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama