Leden 2012

Časy se mění a roky letí.

25. ledna 2012 v 21:54 | Kejtý

Kdyby po mě někdo chtěl mou fotografii, tak by si mě musel sám vyfotit. Ne proto, že bych neměla žádný svůj obrázek. Každým měsícem se měním. Dívám se na mé fotky z podzimu jsem jiná, ale stále podobná. Koukám se na fotky z léta 2011 a jsem dost jiná. Koukám se na fotky z dovolené 2010 a jsem k nepoznání. A pokud se zatouláte do ročníků níž, tak opravdu budete jezdit hlavou ode mě k podobizně na fotografii. Proč to vlastně píšu? Každý se měníme vzhledem. Někdo zhubne, ztloustne, narostou mu svaly či vousy, obarví si a ostříhá vlasy, ale... Ale uvnitř zůstáváme stále stejní až třeba na pár změn, ale stále v nás je kousek toho jací a čím jsme byli. A to je to kouzlo. Ráda pozoruji změny a nejradši samozřejmě ty k lepšímu. :)Čas letí, zítra již může být pozdě!

14. ledna 2012 v 22:08 | Kejtý
Je těžké začít tzv. "nový život" a chovat se jinak. Stát se jiným člověkem, ale být zároveň tím samým. Přes všechna malá i velká trápení. Život je boj. Každý den se ocitáme na bitevním poli a buď usínáme v těle vítěze či poraženého. Ale víte co je spravedlivé? Když se ráno opět probudíme, tak můžeme být jiní než jsme byli včera. Nemusíme být celý život těmi poraženými.


Čeho je moc, toho je zkrátka příliš a mělo by toho být míň?

10. ledna 2012 v 21:47 | Kejtý
Snad po druhé v životě jsem si na Nový rok dala předsevzetí. A kde je problém? Dala jsem si jich pro začátek tolik, že zvládnu jen polovinu. A nebo spíš s tou další polovinou budu muset začít až v další polovvině roku. Protože i druhá polovina je vlastně nový rok.
Když to trochu přeženu, tak mě bolí všechno na co ukážete. Dobře, mozek je na tom nejhůř. Je po Vánocích, a proto logicky (?!) fotka vánočního cukroví. :)


Knižní výzva roku 2012

1. ledna 2012 v 21:23 | Kejtý
Při pohledu na tuto výzvu se mi možná i trochu rozzářili oči. Něco co bych mohla dotáhnout do konce. Ano, pokusím se. Na výběr je množství až 120 knih. Vybrala jsem si 100. Pokud chcete něco více o této vázvě, tak zde.