Srdcem sešitá, slovy protkaná.

7. prosince 2011 v 19:30 | Kejtý
Změny nás pohlcují všude. Jen co se pomalu po měsíci chci přihlásit na blog.cz, tak to chce po mě jakou si aktivaci. Tak důvěryhodně nacvakám svůj email jen abych mohla už vložit článek (naštěstí se povedlo). :-)
Změnilo se toho za ten měsíc dost i v mém životě, ale o tom povídat nechci. Snad jen, že je všechno tak zajímavé. Věci a okamžiky, které bereme jako samozřejmost se mění v zázrak. A okamžiky o kterých jsme snili se stávají častějšími. Chápete? Já tedy moc ne, ale snažím se postupem času chápat. Nic jiného mi totiž nezbývá.
Chtěla jsem k fotografiím psát citáty od známých osobností. Ale když už najdu nějakých opravdu "šťavnatý", tak bez autora. A nechci, aby to bylo takové ukradené, i když jsem to asi již párkrát udělala.


U této fotografie jsem přemýšlela zda psát o Vánocích nebo úspěchu. Vánoce necháme na později.
Každý touží být lepším, umět víc než včera a dosáhnout svých dětských snů, které přetrvávají i do dospělosti. Někdy se jich, ale musí vzdát pro to co je pro něj opravdu důležité. Jde zatím co ho bude naplňovat a uspokojovat od začátku až do konce. Ne jen na konci.Každý v hloubi duše je materialistou. I já si to přiznávám.


Každý potřebuje občas slyšet slova lásky. Slova která nás pohladí vevnitř i zvenku. Od milované osoby na které nám tolik záleží. Ty která jsou myšlena od srdce. Lásku slovy zkrátka popsat nejde ač bych tak moc chtěla.


Dodatek: Po vložení a napsání tohoto článku jsem si něčeho všimla. Ty fotografie sami o sobě jsou veselé a na druhý pohled možná až romantické. Ale i přes to jsem jim dala černobílý nádech. Byla to má spontánní reakce. Možná je nyní i taková má nálada. Možná? Vždyť já sama to musím vědět nejlépe.
 


Komentáře

1 Lily Avril Lily Avril | Web | 12. prosince 2011 v 21:35 | Reagovat

Ahojky rozjíždím nový blog o Avril Lavigne. Pokud bys měla zájem tak se ke mě koukni a zanech komentík díky moc :)

2 Amelie Amelie | Web | 14. prosince 2011 v 19:52 | Reagovat

Hezky píšeš. Ty fotky jsou moc hezké, hlavně ta růžička. Slova lásky jsou kouzelná, nikdy je nezapomeň říkat.

3 Netka* Netka* | Web | 20. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

Byla by jsi tak hodná a pomohla mi?
Hlasuj tady:
http://smoke-dreamer.blog.cz/1112/christmas-sonp
pro SHAKE UP CHRISTMAS (v anketě: číslo 1)
Mockrát děkuju :) A za pomoc dostaneš ode mě reklamu na měsíc zadarmo na mém blogu ;). Stačí pak jen napsat :).
Netka*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama