Všechno mizí jen přátelství zůstává.

16. srpna 2011 v 21:11 | Kejtý
Víte co jsem zjistila? Že na tento týden je zajímavé téma (toaleťák). Sakra, proč to zjistím až v neděli? Jsem to, ale špatný bloger. Ne, jsem jen zaneprázdněná. Nebo líná a bez fantazie...? Toť otázka. :)

Dodatek (17.8.): To mi někdo nemůže říct, že bylo úterý a ne neděle? :D Jsem mimo čas a realitu. :D Šmárja...

A víte co je pro blogera nejhorší? Když nemá o čem psát a co fotit. A taky na druhou stranu, když chce toho tolik říct a vložit tolik fotek. :) Právě se mi nabízí ta druhá možnost, i když to tak asi podle mé aktivity moc nevypadá.


O víkendu jsme byli s kamarádkou v ZOO. Po dlouhé době jsem jela mašinou a celkově jsem se cítila skvěle. :)Naše setkání bylo po dlouhé době, ale troufám si říct, že se nic nezměnilo. Počasí nám nepřálo, a tak jsme se shovávali v zastřešených pavilonech. :) Ale že by nám to vadilo to se vůbec říct nedá. :)


U orantgutanů jsme pěknou chvíli strávili. Jsou nádherní. A nemůžu přijít na to jestli mají tak smutný kukuč a nebo se jim za tim sklem nelíbí. Ale přikláním se k tomu, že by chtěli do přírody, tam kam doopravdy patří.
Jen mě překvapilo kamarádčino konstatování, že právě nyní jsme pro ně jako my zvířata za sklem na které se oni koukají. Zajímavý. Ale spíš myslím z toho lidskýho hlediska, že se tam nemají jak by se chtěli mít. I když možná oni neví jak by se chtěli mít, protože nic jiného nezažili. Pravdu známe jen my lidi a bedlivě ji před nimi tajíme. A to si říkáme, že jsme ti chytřejší. Nemyslím si.


Krmení tuleňů bylo takové... Jak to říct. Prostě roztomilé. :) Pusinkování s "krmičem" bylo takový "ťuťu" (nesmím se moc rozněžnit :P). A ty mrtvé ryby v kbelíku k tomu prostě patří, smiž se s tím Kejtý...


Lachtaní vystoupení mě vždy nadchne! :) Voda, elán, zvíře, hudba, radost,... Prostě nádhera. :)


Zkrátka královna na svém kameném trůnu.


Vykukující zebru ze své skrýše si nemohu odpustit. Protože právě tato fotka se usadila na mé ploše pc.
Stále pochodovala od stromu ke stromu a shovávala se před slunečními paprsky, i když jich moc nebylo. :)


Snažíme se tvářit jako dospělí, ale jen co se najde chvilka a válíme se na nosorožcovi. :D


A pokud nejsme zrovna na nosorožci, tak se pokoušíme spapat rybky za sklem. :))


A nyní nám opět zbyli jen vzpomínky. Ale jen ty krásný. :) A pokud to Péťo čteš, tak... Nevim co napsat, vše už jsem Ti řekla. Snad jen děkuju, že si taková jaká si a že to spolu vydržíme. :)

A víte co? Na fotkách by podle mě měli být vždy jen šťastné obličeje. Protože fotky budeme ukazovat dalším generacím. Ty zachmuřené dny si nechte jen sami pro sebe a nefoťte se se slzami v očích. :)
 


Komentáře

1 LoveShy LoveShy | Web | 17. srpna 2011 v 0:08 | Reagovat

Jé, fotky :) pěkné.
ZOO mám ráda, ale je mi vždycky líto zvířat, obzvlášť když je jejich výběh malý a mě přijde, že se jim tam nelíbí.
A teda myslím si, že na fotkách nemusí být vždy jen úsměv.. až budeme našim potomkům ukazovat fotky.. "Tak tady Honzíku se na mě tvůj dědeček naštval a nechtěl se fotit" a ty si vzpomeneš, jak jsi byla s přítelem (budoucím manželem) kdesi a on se ti do foťáku šklebil a byl naštvaný na místo toho, aby se usmíval a předstíral, že to bylo v pohodě. Fotky jsou emoce přeci :)

2 Kejtý Kejtý | Web | 17. srpna 2011 v 8:58 | Reagovat

[1]: K těm fotkám.. Šklebících fotek mám taky několik, ale ty dávám do kategorie optimistické fotky. Ne, prostě nevim jak z toho vybruslit z toho co jsem napsala. :D Takže zkrátka a jednoduše: "Máš pravdu." :-)

3 S. S. | E-mail | Web | 17. srpna 2011 v 18:52 | Reagovat

Dneska už vidím fotky ! :D
A jsou vážně hezké. :) Nejvíc se mi asi líbí ten tuleň s ošetřovatelem, je hezký vidět, že i zvíře jako tuleň má takovýhle vztah s člověkem. :)
Ten odstaveček o opicích mě zaujal, nikdy jsem takhle nad tím nepřemýšlela. I když věřím, že pro ty zvířata to celkově musí být stres. Od přírody jsou zvyklí žít jinak a tady mají nějaký výběh, který je sice možná největší v celé ZOO nebo v celé ČR, ale proti pravé přírodě je to prťavé a denně se jim tam střídá stovky lidí, kteří koukají, běhají, křičí, lepí se na sklo a to zvíře z toho musí být nahlavu..

4 Sach* Sach* | Web | 17. srpna 2011 v 19:28 | Reagovat

Pěkné fotky, hlavně ten "krmič" se mi líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama