Když se Kejtý snaží slušně představit.

17. srpna 2011 v 22:09 | Kejtý

Ze začátku jsem si myslela, že je špatné mít na blogu takové menší představení o své vlastní osobě. Ale často své názory měním (ne v zásadních věcech), a tak tady bude něco o mě v pár větách. :)


V začátcích jsem tento svůj nebrala tak vážně, ale zároveň jsem ani nechtěla, aby mě zde někdo z mých známých poznal a věděl o mém internetovém místečku. Nyní mi to nedělá problém ač o tom ví opravdu jen hrstka lidí a možná další to přede mnou tají. A tak se toho dost za ty měsíce/roky změnilo.

Mám svůj sen, který je teprve "v kolébce." A k tomuto snu využívám svůj blog. Nemám ponětí zda-li se mi to podaří. Ale už jen díky tomu, že jsem zde na blogu, tak můj sen není natolik promarněný. Někdo by se mi mohl vysmát a druhý by přikyvoval. Ale vše záleží pouze na každém z nás.

V mém životě se časem změnily mé priority a svět se mi obrátil vzhůru nohama. Názory se mění. Možná časem, zkušenostmi či našemi vlastními změnami v našich životech. Ale stále to jsme my. Musíme to být my.

Jsem ta co má ráda vítr ve vlasech a na svět se ráda dívá z koňského hřbetu. Ta co buď miluje a nebo nenávidí. Vidí svět takový je, ale i přes to se před ním občas kryje jako voják v Afganistánu. Ta co pouští svým uším písně Karla Kryla a dokáže přemýšlet několik hodin v kuse a klidně ještě déle. Ta co se snažila kreslit, ale nešlo jí to. Tak přešla ke psaní ve kterém vidí nějaký vyšší smysl. Baví ji skládat písmenka a vytvářet věty. Posílat dál své názory či zkušenosti své i druhých. A neví co by dělala, kdyby neexistovala možnost psaní na blog. Upřímně odpoví, že si nedovede již život bez blogového psaní představit.

Chovám se k ostatním, tak jak bych si přála, aby se oni chovali k ní. Ale ani to není ta správná možnost a člověk se popálí. Nenajdou se možná dva lidé co touží slyšet to samé. Ale stále bojuje.

Možná bude něco pravdy na tom, že mladí lidé chtějí změnit svět. Neříkám, že jsem staroušek, ale tyto plány občas opadají. Je mi to líto. Ale padá z vás tíha celého světa, kterou si nesete svým životem.
 


Komentáře

1 LoveShy LoveShy | Web | 18. srpna 2011 v 12:51 | Reagovat

Pěkné představení se :) souhlasím s tím "Nemám ráda lidi, kteří jsou přehnaně optimističtí a odsuzují druhé. Také lidi co nevyslechnou váš názor, odsuzují ho a snaží se vám vnutit ten svůj. Snažím se chovat k lidem, tak jak by se líbilo mě, aby se ke mě chovali." a s "Také nerozumím lidem, keří si myslí, že mladí lidé nic nezažili. Neví co je život a o čem mluví.".. Na jednu stranu, nemám ráda když mladí lidé tvrdí, jak jsou dospělí a zkušení, přitom nemaj ani trochu páru o tom, jaký život je.

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 18. srpna 2011 v 14:27 | Reagovat

[1]: Těmhle typům pracovně říkám "sluníčkový človíček" a mám pocit, že se rekrutují právě z vysoce netolerantních a omezených individuí a za masku div ne poslů všeobjímajícího míru se jen schovávají. Protože běda, když s nimi nesouhlasíte nebo si troufnete něco kritizovat. Okamžitě vyskočí.

3 $tranger ^^ Girl $tranger ^^ Girl | Web | 14. února 2012 v 21:24 | Reagovat

Ahoj slečinko. Nemáš tady na sebe žádný kontakt, takže jsem nucena napsat ti sem. Nevím, proč trpíš potřebou psát mi ke (skoro) každému mému článku stupidní komentář, který má s článkem společného jako moucha s videopřehrávačem. Už mě nebaví obhajovat si každý článek. Když píšu povídku, ne nepíšu o sobě, ale na těch postavách mi záleží, proto si je hájím. Když ve článku napíšu, že je to nadsázka, tak nevím, proč všichni pochopí o co jde, jen ty ne. Popřípadě pokud je téma týdne Co by se stalo, kdyby... tak je fakt s prominutím debilní napsat mi jako komentář: A co by se stalo kdyby blá blá blá. Tohle nepiš mě, ale piš to těm, kteří si hlasují o téma týdne, já si ho neodhlasovala! ;) A nebo takový komentář piš rovnou všem, kteří na tohle téma přispěli. Unavuješ mě.

4 Kejtý Kejtý | Web | 25. února 2012 v 19:06 | Reagovat

K tvým článkům jsem psala, protože mě zajímali a byli tak jiné, jako by od někud jinud, že jsem je zkrátka číst musela. A mou vlastností je, že pokud mě přečtený článek nějakým způsobem zaujme, tak ho okomentuji. Myslím si, že články jsou o obhajobě autora, každý by si měl umět obhájit svůj názor, ale nad tím si asi zkrachovala. Je to škoda. Každý má jiné názory a můj komentář který si sem napsala smysl měl. Jen jsem ho rozepsala, protože se mi zdálo hloupé napsat pouze strohou větu. Bohužel ani nevím co bylo tématem týdne, tak ostatní blogery jsem ochudila o mé debilní komentáře.
Právě mě také unavuje psát tento komentář. Mohla jsem ten tvůj smazat, ale baví mě obhajovat to co jsem udělala/ napsala. Všechno má zřejmě svůj důvod.
P.S.: Mé komentáře tě asi zřejmě dost štvali. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama