Něco jako FATAL ERROR?

15. července 2011 v 19:44 | Kejtý
*NEJTRAPNĚJŠÍ ZE VŠECH CHVILEK JE TA, KDYŽ ZJISTÍTE, ŽE JEDINÉ NOVÉ FOTKY JSOU JEN TY S VAŠÍ OSOBOU. TÍM PÁDEM NEMÁTE CO VLOŽIT NA BLOG.* Toť první error...

* MÁM NUTNOST DNES NAPSAT NA BLOG, I KDYŽ JSEM TAK UČINILA TEPRVE VČERA.* Druhý error?

Zažili jste někdy ten pocit, že právě TOHLE se vám nemůže přihodit? Že od toho jsou jiní a nebo alespoň filmová plátna?
Tak tohle je třetí error, protože máte počítat se vším. I s tím, že se na místě zadusíte tím co máte v dutině ústní (děsnej výraz, ale schází mi). Hodinu se s touto novinku smiřujete, seznamujete a možná potlačujete i slzy zoufalství. Když jste uklidněni druhým člověkem, tak jste na tom líp. Jste klidní a říkáte si proč jste tak vyváděli? Do 5 minut po uklidnění přijde jedna skromná otázka. Jste nadšeni. Pak z toho vyjde spíš prosba se šťatstným koncem pro druhou osobu. Jako by jste byli jen využiti? Ne, druhou osobu máte natolik rádi, že si říkáte, že to s vámi myslela jen a pouze dobře.

Přemýšlíte zda jste tak nechutně tolerantní, milí, empatičtí a já nevim co ještě. Chcete být přeci zlí, a vy to umíte, ale v tuhle chvíli jste jako velikonoční, pocukrovaní beránci s mašličkou okolo krku.
Sečteno podtrženo... FATAL ERROR!

Takto jsem se cítila v těch 5 minutách. Poslouchala jsem tuhle písničku. Pak jí rychle vypla a vrátila se ze sna.
 


Komentáře

1 LoveShy LoveShy | Web | 18. července 2011 v 21:54 | Reagovat

No takže nejdřív se vlevo v tom sloupečku zaregistruješ.. a když to máš, zadáš svou adresu a tak.. potvrdíš email. No a pak v levým sloupci máš svůj profil a dáš SEND A POSTCARD, tam máš nějaký poznámky, na co nesmíš zapomenout a dole zaškrtneš, že tomu rozumíš a ono ti to vyplivne adresu toho doytčného a tvoje osobní ID číslo. A když budeš chtít poslat pohled, to ID číslo tam musíš napsat taky. A ten člověk, co ten pohled dostane, to ID číslo zadá na tu stránku a ty dostaneš "kredit" a budeš mít právo na pohled, aby ti přišel. Tzn. čím víc pohledů pošleš, tím víc dostaneš :).

2 LoveShy LoveShy | Web | 19. července 2011 v 12:46 | Reagovat

Jinak.. znám takový to "nechápu-proč-se-to-přihodilo-zrovna-mě".. stává se mi to docela často.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama